Роналдо с два гола при класически успех над Унгария

08:51, 26 мар 17 / Спорт 25 298 Шрифт:

Звездата на Португалия Кристиано Роналдо вкара два от головете за успеха на своя тим над Унгария с 3:0 у дома в квалификационен мач за Световното първенство в Русия, предаде БГНЕС.

Европейските шампиони решиха изхода на двубоя само в рамките на 4 минути в средата на първото полувреме, когато Андре Силва и Роналдо отбелязаха две попадения. В 65-та минута четирикратният носител на Златната топка оформи крайното 3:0 след удар от пряк свободен удар.

В другите мачове от група В Швейцария победи Латвия с 1:0 като домакин, а Андора и Фарьорските острови направиха равенство 0:0. Швейцария води в класирането с 15 точки от 5 мача, Португалия е на втора позиция с 3 точки по-малко, а Унгария заема трето място със 7 точки.

Кристиано Роналдо. Снимка: БГНЕС